0

aaa 261 views

دسته‌بندی نشده

نقش احمدی نزاد(مسئول سابق)درآشوب”های خیابانی اخیر!؟دیماه1396

ژانویه 4, 2018 در 6:45 ق.ظ توسط

نقش احمدی نزاد(مسئول سابق)درآشوب"های خیابانی اخیر!؟دیماه1396

احمدی نژاددرجمع متحصنین-حرم عبدالعظیم

نقش احمدی نزاد(رئیس جمهورسابق)درتظاهرات"آشوب"های خیابانی اخیر!؟

 خبرگزاری فارس: شکست خط فتنه ۹۶ را اعلام می‌کنم/ کشته‌سازی از برنامه‌های اصلی فتنه‌گران بود/ سپاه تنها در 3 استان به طور محدود وارد شد

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامیبا تاکید بر اینکه دشمنان بدانند تهدیدات دفاعی و امنیتی علیه ایران اسلامی دیگر جواب نمی دهد، گفت: امروز می توانیم بگوییم روز پایان فتنه 96 است.

آیایکی از مسئولین سابق در تظاهرات،"اغتشاشات" دست داشته؟

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به سوالی درخصوص ادعای برخی مسئولان استان خراسان رضوی مبنی بر دخالت جریان منسوب به یکی از مسئولین سابق در آغاز این تجمع و اعتراض در مشهد و برخی مناطق دیگر که در ادامه ازدست رها شد و به اغتشاش و فتنه رسید،

گفت: این موضوع با فراخوان یکی از سایت هایی صورت گرفت که وابسته به شخصی است که این روزها زبان به مخالفت خوانی نسبت به اصل و ارزش های نظام گشوده است.

جعفری تاکید کرد: نیروهای امنیتی درحال بررسی این مسئله هستند و اگر به دخالت این مسئول سابق برسند قطعا متناسب با وضعیت و درخواست ناجا با او برخورد خواهند کرد.

منبع:/۱۳۹۶/۱۰/۱۳خبرگزاری فارس بنقل از به نقل از سپاه نیوز

توضیحات مدیرسایت-پیراسته فر:تنهامسئول سابقی که اخیراًبه ماجراجویی وافشاگری های فتنه انگیزپرداخته و دشمنان راشادکرده ،کسی جز" محمود احمدی‌نژاد"نیست!.

 

سایت تشویق کننده به اعتراضات وتظاهرات "بهار"است

احمدی نژادبه رهبری نامه غیرمؤدبانه ای نوشت .علیه رؤسای قوه مجریه وقضاییه قلمفرسایی کرد۹۶/۸/۲۲

وی قوه قضائیه را فاسددانست وبه رئیس قوه قضاییه اولتیماتوم ۳روزه دادوبعددریک ویدوئویی که منتشرکرد، مسئولیتش رانامشروع دانست ووی راغاصب معرفی کرد(اوراازریاست قواعزل کرد) و یاران خودرابه به بست نشینی درحرم عبدالعظیم ترغیب کردودرتشویق انها وتوجه مردم به این حرکت به نزدآنهارفت وسخنرانی فتنه انگیزی کرد ..خواستارخروج برادران لاریجانی ازمسئولیت شدوحتی توهین کرد!

احمدی نژاددرجمع متحصنین-حرم عبدالعظیم

اسفندیار مشایی، حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر و حبیب خراسانی بار دیگر در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) حضور یافتند.مرحله دوم بست نشینی 30 آبان 1396 

احمدی نژاددرسفربه بوشهرهم درمواجهه با بسیجیان پاسخهای ولایت ناپذیری! داد

احمدی نژاد:اگر یک نفر برخلاف رهبری نظر داشت، باید بمیرد!؟

محموداحمدی نژادکه در روز پنجشنبه (۷ دی ۱۳۹۶) به بوشهرسفرکرده بود،در واکنش به انتقاد تعدادی از بسیجیان معترض به وی گفت:

باید کمک آیت‌الله خامنه‌ای بود، و این کمک به معنای آن است که  فکر شود و اگر جایی اشتباه و آسیبی هست، گفته شود.

رهبری می گوید از من هم انتقاد کنید، نه اینکه چشمت را ببیند و چیزی نگو. شما هم می‌توانید ضمن اینکه رهبری را دوست دارید، نظر هم بدهید. اگر نظر دادید که نمی‌شود آدم بدی باشید.

وقتی احمدی نژاددرپاسخگویی مغلطه می کندیکی ازبسیجیان ازوی سئوال می کند:

آیاشماقبول نداریدحق بارهبری است؟

احمدی نژادجواب می دهد:درکدام مورد!؟

یعنی"درکدام موردحق بارهبری است"!

انتقادشدمگررهبری نگفتنددرانتخابات ورودنکن2قطبی می شود؟

احمدی نژاد: حال که ما در انتخابات نبودیم. دو دستگی ایجاد نشد؟

جوان بسیجی ادامه داد درموردبصیرت

احمدی نژاد: بصیرت این است که حق را بشناسی و اطلاعات درست بدهی. همین که یک سری بلندگوها چیزی را می‌گویند و تکرار می‌کنید، بصیرت نیست. باید حق را شناخت و کشف کرد.

 بسیجی به رئیس جمهورسابق گفت

چرا در مقابل رهبر جمهوری اسلامی ایستاده ای؟

گفت: رهبری به شما اجازه داده که تهمت بزنید؟ نمی‌شود که یک طرفه گاز بدهید. آدم دو تا بولتن بخواند و دو تا خبر به او بدهند، نمی‌تواند راجع به افراد قضاوت کند.شما باید نظرت را اثبات کنی.

اگر رهبر نظری داشت و یک نفر نظر دیگری داشت، باید بمیرد؟

احمدی نژادگفت:  نمی‌توانیم بگوییم چون مخالف تو هستم، خفه شو، زندگی نکن.

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:احتمالاًقسمتی ازسخنان احمدی نزاد،ناظربه حرف اقای مهندس باهنربود

باهنر : اگر روزی یک صدم تشری که حضرت آقا به این آقا (احمدی نژاد)زدند خدای نکرده به من می زدند آرزو می کردم که اصلا زنده نباشم.

 

آقای جوانفکر(مدیررسانه ای احمدی نژاد)درپیام تلگرامی اش اصلاًمنکراین شده که خطاب رهبری به احمدی نزادباشد! میگوید:کجارهبری گفت احمدی نژاد!

***

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه (۶ دی۱۳۹۶)

متأسفانه برخی افراد بی تقوا در داخل با متهم کردن افراد و دستگاهها و تلاش برای صحیح جلوه دادن دروغ‌های شاخدار بیگانگان، همان کار دشمن را انجام می دهند.

کسانی که دیروز همه امکانات کشور در اختیار آنها بود ، حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند و علیه کشور سخن بگویند بلکه باید پاسخگو باشند.

" این افراد بجای آنکه سیاست خود را دینی کنند،برای رسیدن به اهداف پَست و حقیر سیاسی، دین خود را با سیاسی کاری همراه کرده اند. این افراد، بی ملاحظه و بدون در نظر گرفتن خدا و دین و انصاف، در جهت اهداف دشمن سخن می گویند و به قیمت ناامید کردن مردم و نسل جوان، دشمن را شاد می کنند."

"نمی‌شود که انسان یک دهه همه‌کاره کشور باشد، بعد در دهه بعدی تبدیل شود به مخالف‌خوان کشور"

بست نشینان-یاران احمدی نژاد-حرم عبدالعظیم

برچسب‌ها, , , , , , , , ,

پاسخ دهید