aaa 373 views

دسته‌بندی نشده

ژانویه 24, 2017 در 4:13 ب.ظ توسط

کاخ سفید2 کاخ سفید3 کاخ سفید5 بدرقه+اوباما++ترامپ+ مشایعت ترامپ ازاوبامادرکاخ سفیدکاخ سفید-امریکا

مراسم تحلیف ترامپ

درسهایی از مراسم تحلیف ترامپ/اقتصادمقاومتی

چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا مراسم تحلیف را بجا آورد و رسماً در کاخ ریاست جمهوری در واشنگتن مستقر شد. به کتاب آسمانی سوگند یاد کرد و با احترام، رئیس جمهور قبلی و همسرش را بدرقه کرد.

دیگرانی که به او رای نداده بودند و کسی که رقیب انتخاباتی او بود (خانم هیلاری_کلینتون ) گفت به احترام دموکراسی در این مراسم حاضر شده است.

ترامپ گفت قدرت را به مردم باز می گرداند و گفت ما دو حرف بیشتر نداریم : "آمریکایی بخرید و آمریکایی استخدام کنید" اگر چه حرف های دیگری هم ترامپ زد که فعلاً با آن کاری ندارم؛ اما به بهانه آغاز به کار ریاست 

باید کمپین پاسخگویی مسئولان سه قوه و نهادها و سازمان ها درباره عملکرد اقتصاد مقاومتی را باید به راه اندازیم و ببینیم هر کس برای تحقق این مهم چه کرده است؟

جمهوری جدید آمریکا می خواهم چند نکته را برای رقابت های سیاسی و حکمرانی و مدیریت کشورمان یادآور شوم:

۱- آن ها رقابت را برای قدرت می دانند و با تکیه بر پول، رسانه، زور، و هر گونه امکاناتی که بتوانند برای رسیدن به هدف خود تلاش می کنند. وقتی هم به قدرت رسیدند قاعده بازی را رعایت می کنند رقبای دیروز دوست و رفقای امروز می-شوند و همه با هم دست به دست هم میدهند که از منافع ملی کشورشان حمایت کنند.

۲- بازنده رقابت نخستین کسی است که به پیروز میدان تبریک می گوید نتایج انتخابات را می پذیرد و گردن می نهد. هر چه که موافقان و مخالفان دست به اعتراضات و تظاهرات بزنند اما هیچ وقت "اصل نظام را نشانه نمی روند" و به حکم داور نهایی، مثل انتخابات بوش پسر و الگور در سال ۲۰۰۰ گردن می نهند.

هیلاری کلینتون در مراسم تحلیف ترامپ

۳- خانواده برای آنان حرمت دارد. همسر و اعضای خانواده همواره در صف اول هستند و همه به دیده احترام به آنان می نگرند . فارغ از برخی بداخلاقی های دورا%

Comments are closed.